Rozetové kliky a kování na dveře jsou zcela určitě moderní způsob řešení pro Vaše dveře. Pokud stavíte nebo jste na konci rekonstrukce, tak zcela určitě budete řešit i ty správné dveřní kliky. Dbejte na sjednocení materiálů a laďte doplňky pro dokonalý interiér.

Co je to rozetové kování?
Rozetové kování na dveře je typ kdy klika se spodním otvorem pro klíč není spojen štítem. Kryty rozet jsou buď šroubovací nebo nacvakávací. Všechny rozetové kliky jsou opatřeny vratnou pružinou.

rozetové klika

Proč rozetové kování?
Rozetové kování má oproti ostatním typům obrovské výhody. Splňuje všechny cenové a designové kategorie a systém montáže je díky kvalitnímu systému prošroubování opravdu jedinečné. Dále můžete vybírat z velkého množství materiálů a povrchových úprav. Rozetové kliky na dveře jsou nenáročné na údržbu a plní svou funkci po desetiletí.

Vybírejte pouze osvědčené značky
Vždy dbejte pouze na osvědčené výrobce a dodavatele! V posledních letech se na českém trhu objevuje nekvalitní dveřní kování z Polska a Číny. Není dobré se vždy řídit pouze nízkou cenou na úkor nekvalitního výrobku. Vždy je důležitá historie a tradice dodavatelských firem.

Doporučené eshopy:
www.kovani-kliky.cz
www.kovani-design.cz

Doporučení výrobci:
Kování na dveře Cobra
Kování na dveře MP Kování
Kování na dveře ACT servis