Kování a kliky Cobra

Kování a kliky Cobra

O firmě Cobra
Kování a kliky Cobra jsou první firmou, která pro roce 1989 vstoupili na český trh s dveřním kováním a příslušenstvím ke dveřím. Za dobu delší 20 let si vydobili neotřesitelnou pozici v tomto segmentu. Dnes patří zcela určitě k pevným a stálým partnerům v oboru dveřního kování. Do jejich portfolia patří nejen kliky, ale i veškeré dveřní příslušenství, které bylo rozšířeno např. i o schodištové segmenty.

DESIGN LINE
Designové kování a kliky na dveře od světových designérů. Kvalita se snoubí s nevšedním designem s ještě nevšednějšími materiály. Z této řady dveřního kování si vybere opravdu každý. Vhodné do luxusních bytů, domů, apartmánů a hotelů. Kvalita je vždy na prvním místě. Vyberte si jedinečný model kování v našich obchodech.
kování cobra dots 2-rkování cobra dalí-r

 

 

 

 

INTERIÉROVÉ KOVÁNÍ
Je nejběžnější typ dveřního kování. Interiérové kliky jsou nezbytným doplňkem každých dveří a při trochu pečlivém výběru dokáží udělat teplé kouzlo domova. Základní rozdělení interiérových klik je na rozetové a štítové kování. Již méně bežným typem jsou oválné rozety a např. hliníkové kování, které se spíše hodí do méně frekventovaných prostorů jake jsou např. chaty a chalupy.

ibiza mc3IBIZA M1

 

 

 

 

 


NEREZOVÉ KOVÁNÍ A KLIKY
Nerezové kování je ideální řešení pro každý interiér a exterirér. Nerezové kliky vynikájí velice odolnou povrchovou úpravou a široká škála designů a tvarů zaručuje, že každý z nás si určitě vybere. Na prvním místě je, ale zcela určitě odolnost materiálu a precizní povrchová úprava. Tento typ klik se nemusíme bát použít ani v exteriéru. Přesto doporučujeme vstupní přístřešek (platí pouze v případě použité interiérové kliky v exteriéru. Cenová dostupnost je už srovnatelná s běžným kováním, tudíž si je může dovolit opravdu každý…:)

cobra alena-s nerez

 

 

 

 

 

 

KDE MŮŽU KOVÁNÍ COBRA KOUPIT?
Určitě navštivte naše internetové obchody. Patříme mezi jedničku v online prodeji dveřního kování!

www.kovani-kliky.cz – Největší výběr – kování na dveře v ČR.
www.kovani-design.cz – nejen Designové dveřní kování a příslušenství.